Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnegoWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego uruchomiona i dostępna w Sklepie medycznym As-Med jest specjalną ofertą przygotowaną z myślą o chorych i ich opiekunach, uwzględniającą niedobór środków na finansowanie sprzętu przez PCPR oraz MOPR. Sprzęt oferowany w naszej wypożyczalni jest najwyższej jakości w pełni sprawny (w sposób bieżący serwisowany), higieniczny i utrzymany w należytej czystości.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Posiadamy w stałej ofercie do Państwa dyspozycji poniższy sprzęt:

  • łóżka rehabilitacyjne elektryczne w obudowie drewnianej z regulacją wysokości łóżka, głowy oraz nóg,
  • wózki inwalidzkie
  • balkoniki
  • kule.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego działa na terenie Chełma (specjalnie dla Państwa salony zlokalizowane w Szpitalu i jego bliskim sąsiedztwie) oraz Hrubieszowa (w bliskim sąsiedztwie Przychodni Rejonowej i Szpitala). W celu otrzymania pełnej oferty i możliwości wypożyczenia sprzętu medycznego oraz ortopedycznego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub zgłoszenie się osobiście do któregoś z salonów opisanych poniżej:

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego to gwarancja atrakcyjnych cen, dostępności oferowanego sprzętu a także fachowej i miłej obsługi.

Dowiedz się więcej na temat ewentualnych możliwości finansowania przez PCPR i MOPR http://www.mopr.chelm.pl/index.php?go=wzory

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close