Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Hrubieszów

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Hrubieszów prowadzona jest przez firmę As-Med z myślą o pacjentach i ich opiekunach. Oferowany przez nas wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych hrubieszówsprzęt rehabilitacyjny jest najwyższej jakości a dogodny system daje możliwości wypożyczenia specjalistycznego sprzętu w przypadku niedoboru środków na finansowanie przez PCPR, MOPR. Zróżnicowane poziomy cenowe stwarzają wyjątkowo korzystne możliwości naszym klientom w tak trudnych sytuacjach życiowych jak potrzeba wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Hrubieszów

to wyjątkowe korzyści zarówno dla opiekunów oraz pacjentów, min:

  • zminimalizowane niebezpieczeństwa pojawienia się odleżyn u pacjentów korzystających z łóżka rehabilitacyjnego
  • bardzo wygodna praca opiekuna chorego redukująca ryzyko tak zwanego przeciążenia
  • solidna i przemyślana konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Hrubieszów oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie proponowanego sprzętu medycznego.

Aby wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne zapraszamy do naszego salonu opisanego poniżej lub kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.


Serdecznie zapraszamy do współpracy

As-Med

Dowiedz się więcej na temat ewentualnych refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia i wejdź na stronę: http://www.nfz-lublin.pl/

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close