Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Chełm

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Chełm prowadzona przez firmę As-Med to sprawdzone miejsce z którego skorzystały już setki klientów. Nasza oferta jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb. Kilka poziomów cenowych oferowanych przez naszą firmę sprawia, że każdy pacjent znajdzie łóżko rehabilitacyjne dla siebie.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych ChełmWypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Chełm

to same korzyści dla pacjentów, miedzy innymi takie jak:

  • bezpieczeństwo wynikające z zastosowanych materiałów najwyższej klasy i przemyślanych rozwiązań oraz konstrukcji zaprojektowanych przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów,
  • minimalizacja ryzyka związanego z powstawaniem odleżyn
  • łatwość zmiany pozycji leżącego przez samego pacjenta jak i jego opiekuna

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Chełm to także udogodnienia dla opiekunów osób chorych. Pracując na łóżkach wypożyczonych w naszej firmie, opiekuni minimalizują ryzyko związane z przeciążeniami, zwiększają bezpieczeństwo a także zwiększają w sposób zdecydowany jakość i efektywność wkładanej pracy.

Aby wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne, przyjdź do któregoś z naszych salonów opisanych poniżej lub zadzwoń i omów szczegóły.


Serdecznie zapraszamy do współpracy

As-Med

 

Dowiedz się więcej na temat przepisów prawa związanych ze sprzętem ortopedycznym: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/158016

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close